Eeuwigheid
Ring dubbel jade zwart/lila
Uitverkocht
Beschrijving
Zilveren ring met jade
Handgemaakte dubbele ring van zilver, met zwarte en lila jade erin verwerkt.
De ring is alleen nog verkrijgbaar in maat 16.5. De zilveren ring wordt geleverd in een sieradendoosje met certificaatje.
Jade staat in de Maya cultuur voor ‘Eeuwigheid’. Bij de Maya betekent het ook bescherming. Het groene mineraal werd vroeger veel door Maya koningen en priesters gedragen. Het zou de edelen bij hun overlijden begeleiden naar een andere wereld. Toen de Spanjaarden kwamen waren de Maya en Azteken blij dat ze alleen op goud uit waren en het jade nog niet hadden ontdekt.
De dubbele ring is gemaakt van zilver en jadeiet. Dit type jade is zo hard dat het met diamant moet worden bewerkt. Het komt uit de oude Maya-mijnen in Guatemala en bestaat in verschillende kleuren. Jade wordt tevens gebruikt bij problemen met nieren of blaas en voor innerlijke rust en wijsheid.
Extra informatie
maat | 16.5 |
---|