Eeuwigheid, bescherming en genezing
Oorhangers jade lichtgroen
€ 59,96 incl. BTW
Beschrijving
Handgemaakte lichtgroene jade oorhangers, ovaal (17 x 11 mm). Sieraad is van sterling zilver. Wordt geleverd in een sieradendoosje met certificaat.
Jade heeft zowel bij de Maya’s als bij de Maori de betekenis ‘Eeuwigheid’.
Bij de Maya’s staat het ook voor bescherming. De groene steensoort werd vroeger veel door belangrijke personen in de Mayacultuur gedragen. Het zou deze notabelen bij hun overlijden de weg wijzen naar een andere wereld. Toen de Spanjaarden kwamen, waren de Maya’s en Azteken blij dat ze alleen op goud uit waren en het jade nog niet hadden ontdekt.
De lichtgroene oorhangers zijn gemaakt van sterling zilver en jadeiet, het hardste type jade. Jadeiet moet met diamant worden bewerkt. Het komt uit de oude Maya-mijnen in Guatemala en bestaat in verschillende kleuren.
Jade wordt gebruikt bij problemen met nieren of blaas en voor innerlijke rust en wijsheid.
Extra informatie
Gewicht | 0,2 kg |
---|---|
Afmetingen | 7 × 5 × 2 cm |